404

Sayfa bulunamadı.

Bize danışmak istediğin birşey mi var ?
Hemen iletişime geç.

Biz Kimiz ?

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Güçlü teknik servis ekibi, müşteri isteklerine odaklanarak kalite anlayışı ve sahip olduğu nitelikli insan kaynağı ile "Pazarda 1 Numara Olmayı hedeflemekteyiz"

#

Sizden Gelenler

Ceyhun Öngören

"İşini severek ve itina ile profesyonelce yapan tecrübeli firma güzel esnaf.gözden çıkardığım anakartı başarılı bir şekilde onardı çok memnun kaldım teşekür ediyorum."

Emre Aktaş

"Tufan bey çok bilgili 1080ti ekran kartım arızalandı arızayı 1 gün içersinde halledip teslim etti hızlı güvenilir işi bilen bir işletme.. "

Ahmet Özkan

"Çöpe at gitsin ! denilen bilgisayarı canlandıran gputamir Tufan beye çok teşekkürler"

Murat Manav

"Servis tamir edemedi Sağolsun Tufan bey notebook umu sorunsuz bir şekilde onardı çok Teşekkürler .."

Burak Yılmaz

"Eth mining yaptığım RX470 4gb kartımı kendisine gönderdim 8 gb yapabileceğini söyledi başta inanmamıştım fakat geldiğinde çok şaşırdım ... Gelen kart 8 gb ve RX580 gibi çalışıyor Tufan bey çok bilgili tereddüt etmeden cihazınızı gönderebilirsiniz.Teşekkürler"

Bilgehan Tok

"Mining yaptığım ekran kartımı tamir için gönderdim hızlı bir şekilde tamir edilip gönderildi.Sorunsuz kullanıyorum tavsiye ederim..."

Mehmet Korkmaz

"Çok deneyimli bilgililer birçok konuda yardımcı oldular "

Murat Kıvırcık

"Bozulan RTX 3070 ekran kartımı Tufan beyden önce başka biyere götürmediğim yer kalmadı tamir olmaz dediler.Tufan bey kartımı tamir etti şuan sorunsuz kullanıyorum"