Kırşehir Akçakent bölgesinde Profesyonel Ekran Kartı ve Notebook Tamiri

Notebook Veya Ekran Kartınız İle İlgili Sorun Mu Yaşıyorsunuz ? Ekran Kartı , Notebook Tamiri Ekran kartınızın bakımları ve tamiri için doğru adrestesiniz. Bize yaşadığınız sorunu anlatın size profesyonel ekibimiz ile hemen yardımcı olalım.

Arızalı veya problemli ekran kartlarınızı firmamıza ulaştırmanız durumunda ücretsiz arıza tespiti yapılarak çözüm önerileri sunulur.

GpuTamir.com (Destech Bilişim Sakarya) Elektronik Bilgisayar Donanımları bilişim sektöründe faaliyet göstermek üzere 2012 yılında kurulmuştur. 2012 yılından itibaren elektronik, bilgisayar ,notebook onarım ve yedek parça desteği vermektedir.

Başlıca hizmetlerimiz, Ekran Kartı Tamiri , Notebook Tamiri , Bilgisayar Tamiri , Chipset tamiri(reballing), değişimi Anakart Tamiridir. Marka bağımsız olarak, konusunda eğitimli ve deneyimli teknik servis kadrosu ile garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Temel hedefimiz, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek, yeni iş planları ile bilişim sektörüne değer katmak ve Türkiyenin tamamında yaygınlık sağlamaktır. Bilişim sektöründe tedarik, üretim ve hizmet sürecine değer katabilmek amacı ile yatırımlarımız her geçen gün artarak devam etmektedir.

# #

Bize danışmak istediğin birşey mi var ?
Hemen iletişime geç.

Biz Kimiz ?

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Güçlü teknik servis ekibi, müşteri isteklerine odaklanarak kalite anlayışı ve sahip olduğu nitelikli insan kaynağı ile "Pazarda 1 Numara Olmayı hedeflemekteyiz"

#

Sizden Gelenler

Ceyhun Öngören

"İşini severek ve itina ile profesyonelce yapan tecrübeli firma güzel esnaf.gözden çıkardığım anakartı başarılı bir şekilde onardı çok memnun kaldım teşekür ediyorum."

Emre Aktaş

"Tufan bey çok bilgili 1080ti ekran kartım arızalandı arızayı 1 gün içersinde halledip teslim etti hızlı güvenilir işi bilen bir işletme.. "

Ahmet Özkan

"Çöpe at gitsin ! denilen bilgisayarı canlandıran gputamir Tufan beye çok teşekkürler"

Murat Manav

"Servis tamir edemedi Sağolsun Tufan bey notebook umu sorunsuz bir şekilde onardı çok Teşekkürler .."

Burak Yılmaz

"Eth mining yaptığım RX470 4gb kartımı kendisine gönderdim 8 gb yapabileceğini söyledi başta inanmamıştım fakat geldiğinde çok şaşırdım ... Gelen kart 8 gb ve RX580 gibi çalışıyor Tufan bey çok bilgili tereddüt etmeden cihazınızı gönderebilirsiniz.Teşekkürler"

Bilgehan Tok

"Mining yaptığım ekran kartımı tamir için gönderdim hızlı bir şekilde tamir edilip gönderildi.Sorunsuz kullanıyorum tavsiye ederim..."

Mehmet Korkmaz

"Çok deneyimli bilgililer birçok konuda yardımcı oldular "

Murat Kıvırcık

"Bozulan RTX 3070 ekran kartımı Tufan beyden önce başka biyere götürmediğim yer kalmadı tamir olmaz dediler.Tufan bey kartımı tamir etti şuan sorunsuz kullanıyorum"